Дата опублікування умов: 01.03.2022
Дата внесення останніх змін: 22.10.2023

ВСТУП

Цей документ (далі – Оферта) є офіційним публічною пропозицією ФОП Новікова Ірина Валентинівна (далі – Компанія) укласти договір на зазначених нижче умовах. Договір укладається між Вами (користувачем сайту) і нами – Компанією.

Оферта визначає умови користування продуктами та послугами (далі «ПОСЛУГИ»), пропонованими на сайті https://divoche-kolo.org/ (за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору), а також умови використання контенту.

Під Компанією розуміється: Фізична особа-підприємець ФОП Новікова Ірина Валентинівна (ЄДРПОУ: 3604011469).

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, ваш договір з Компанією завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються “Загальні умови”). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ, викладених в цій оферті, ваш договір з Компанією також включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, опубліковані на сторінці з описом продукту (послуги) або в які направляються вам юридичних повідомленнях (далі іменуються “СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ”).

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, викладені в оферті і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ (далі разом – «УМОВИ») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.

1. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ (АКЦЕПТ ДОГОВОРУ)

Користуючись сайтом https://divoche-kolo.org/ (далі – “Сайт”) і набуваючи послуги, які пропонує Компанія, ви робите акцепт оферти і укладаєте з нами договір про надання послуг, обов’язковий для виконання.

Акцепт оферти прирівнюється до укладення договору в простій письмовій формі.

Прийняти УМОВИ договору за допомогою таких дій:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ договору: натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або

(Б) фактичним користуванням Послугами і матеріалами сайту. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт користування Послугами як прийняття УМОВ (акцепт оферти).

Користуючись сайтом проекту або пропонованими на сайті послугами, ви приймаєте всі зазначені УМОВИ, а також даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до нашої Політики конфіденційності, опублікованій на нашому сайті за адресою https://divoche-kolo.org/privacy-policy/.

Якщо ви не згодні з цими ЗАГАЛЬНИМИ або СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ договору (опублікованими на сторінці продукту) або нашої Політики конфіденційності, – покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які ми пропонуємо на нашому сайті і інших сторінках Компанії.

Умови користування послугами і матеріалами сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і користується сайтом і Послугами.

Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18 річного віку.

У разі укладення договору від імені організації, представник організації повинен мати необхідний обсяг повноважень.

3. ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Послуги і безкоштовні матеріали

Обсяг доступних вам послуг залежить від придбаного продукту (курсу, марафону, консультації) і обраного пакета послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.

Платні послуги

У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до закритого контенту і платних сервісів. Ви можете придбати окремий продукт (курс навчання в онлайн і офлайн форматі) за одноразову плату, забронювати участь в живому заході (оффлайн-тренінгу, інтенсивний, семінарі) або ж оформити заявку на індивідуальну роботу.

Будь ласка, зверніть увагу, деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до кількох служб або курсам навчання.

Зверніть увагу, навчання має на увазі самостійну роботу і виконання вами певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

4. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також в які направляються вам електронних повідомленнях. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) відображається на сторінці оплати послуг і фіксується в електронному інвойсі платіжної системи або в виставленому вам рахунку. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків і платіжних систем.

5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону і email, зазначеним при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всі Умови і правила, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користуванні послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов’язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов’язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

6. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту і методу оплати.

Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з Умовами цієї Оферти і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності »у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами угоду на користування матеріалами сайту.

Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.

У разі придбання платних послуг, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати вами виставленого нами рахунку.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення.

Ви також завжди можете зв’язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення і неточності в ваших персональних даних.

7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

Обмежений доступ до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних платним матеріалами на обмежений термін. У такому випадку, ви отримуєте доступ до контенту на термін, зазначений на сторінці продукту.

8. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (передзамовлення) ПОСЛУГ

Бронюючи послуги Компанії ви оформляєте ранній замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання. Залишок вартості послуг ви зобов’язуєтеся внести в терміни і на умовах акційної пропозиції, опублікованого на нашому сайті або в які направляються вам письмових повідомленнях.

За умови доплати різниці у вартості, ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того який пакет послуг ви бронювали.

Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на підтвердження укладення договору і в забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку – вартість бронювання не повертається.

Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової оплати інших послуг Компанії протягом двох (2) календарних місяців з дня внесення завдатку – для цього зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню зазначеного терміну, ви втрачаєте таку можливість.

9. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання платних послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

Невиконання платіжних зобов’язань

Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх оплати.

10. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг грошовим переказом (через термінал або касу фінансової установи), ви зобов’язані повідомити про скоєний платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги перекладом, ви підтверджуєте вашу згоду з УМОВАМИ надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Зверніть увагу, обов’язковою умовою для повернення є виконання вами всіх домашніх завдань і рекомендацій.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів, вебінарів та інших можливостей), протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту отримання доступу до контенту, без вказівки причин.

Якщо ви звернулися за поверненням в установлений термін, ми зобов’язуємося повернути вам всі платежі, отримані від вас в якості оплати курсу. Для отримання повернення коштів зв’яжіться з нами для отримання дозволу запит на повернення в установленому порядку.

Якщо ж ви вже почали користуватися послугами (взяли участь в одному або декількох заняттях курсу) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної вами суми суму вартості послуг, фактично наданих на момент отримання повідомлення про відмову, пропорційно обсягу вже наданих послуг, по відношенню до загального обсягу сплачених послуг.

Політика відмови від послуг, що надаються офлайн

Для інтенсивів, майстер-класів та тренінгів:

Ви маєте право відмовитися від участі в офлайн-заходах. Можливість повернення коштів і сума утримань, пов’язаних з відмовою, залежать від термінів отримання нами запиту на повернення.

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за чотирнадцять (14) і більше календарних днів до дати проведення заходу (інтенсиву, майстер-класи, семінари або іншого заходу), незалежно від причин відмови – ми повернемо вам всі грошові кошти, отримані в якості авансу (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов’язаних з поверненням);

(Б) від тринадцяти (13) до шести (6) календарних днів до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням тридцяти (30)% від сплаченої суми;

(В) від п’яти (5) днів до одного (1) дня до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п’ятдесят (50)% від сплаченої суми;

(Г) в день проведення заходу, або пізніше – ми не робимо повернення. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення зв’яжіться з нами, користуючись контактами, зазначеними на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення відповідним повідомленням.

Для оформлення повернення обов’язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакета послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безумовно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

12. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Залежно від придбаних вами послуг, ви отримуєте доступ до контенту (інформаційним і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Користуючись послугами, ви отримуєте право переглядати контент і використовувати його в особистих цілях, на умовах цієї угоди, на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено Спеціальними умовами.

Авторські матеріали

Всі матеріали, розміщені на сайті https://divoche-kolo.org/ і інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об’єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать Компанії, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Користуючись послугами Компанії ви отримуєте право використовувати освітній контент в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється в п’ятдесят тисяч (50 000,00) українських гривень за один календарний місяць використання.

Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються вам в ході навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено і переслідується по закону.

Зверніть увагу! Купівля доступу до навчального контенту “в складчину” або передача ваших облікових даних для доступу до навчання третім особам заборонені, – це піратство.

Порушення прав

Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, або їх поширення; покупка доступу до курсу “в складчину” і передача облікових даних для доступу до навчання третім особам і ін.), Ми маємо право припинити надання послуг і заблокувати аккаунт порушника, без відшкодування вартості навчання.

Ми маємо право за своїм вибором вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або ж виплати порушником компенсації в розмірі подвійної плати за правомірне використання об’єктів інтелектуальної власності, за кожен випадок неправомірного використання.

У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації, ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію в примусовому порядку.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від Загальних і Спеціальних Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

Застереження про гарантії

Ми не даємо гарантій, що користування послугами принесе миттєве досягнення намічених цілей. Результати різних учасників можуть значно відрізнятися – багато що залежить від індивідуальної роботи і вашого настрою.

Ми не обіцяємо вам швидких і легких позитивних змін в якості життя, – будь-які зміни вимагають зусиль і старанної самостійної роботи. Однак, ми відповідаємо, що пройшовши навчання, ви отримаєте ті знання і навички, які однозначно наблизять вас до досягнення поставлених цілей.

Ви розумієте і приймаєте, що суб’єктивна оцінка тренінгу або ваше незгоду з думкою спікерів, наставників і експертів, їх методикою роботи або змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.

14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов’язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за: порушення Умов та порядку надання послуг; надання Послуг неналежної якості.

Ви несете відповідальність за: достовірність і правильність реєстраційних і платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення; використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг; використання матеріалів, розміщених на сайті або надаються в ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам; поширення недостовірних відомостей про нашу компанію, що порочать нашу ділову репутацію (наклеп); порушення Умов користування послугами; порушення умов платежу; втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.

Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин від нас не залежать, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові переривання надання послуг, пов’язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача); порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини; будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.

У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг, або наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов’язань.

Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

15. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, в наших спільнотах, групах або чатах проекту, в процесі користування послугами Компанії. Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов’язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб і містити рекламу. Справжнє стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов’язані не порушувати прав третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Несанкціонована реклама

Контент і матеріали, які ви розміщуєте в процесі користування послугами Компанії не повинні містити рекламу.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства.

Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження, тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.

Відшкодування збитку

Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов’язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв’язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред’являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.

16. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ

УМОВИ діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані Компанією.

Припинення дії (відгук) даних умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов’язання і відповідальність, які діяли для Вас і Компанії, і виникли до моменту припинення дії УМОВ.

17. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв’язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі в заході, діє до повного виконання зобов’язань сторонами.

18. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

Ви маєте право припинити користування сайтом і послугами в будь-який час, без пояснення причин. Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до платного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Компанії не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати договір з вами без вказівки причин, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо в будь-який час розірвати укладений з вами договір якщо:

(А) ви порушили будь-яке положення Умов (або здійснили дії, які явно свідчать про що Ви не бажаєте або нездатності дотримуватися Умови), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) Компанія припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору Компанії.

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Компанії або порушите інші УМОВИ договору, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати договір негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

19. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності. Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання і захист ваших персональних даних.

Користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся нашої Політики конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

20. ЗМІНИ В УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати текст цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ДОГОВОРУ), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію Пропоновані можливості. Настійно рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових УМОВ і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування послугами після зміни ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції УМОВ, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

21. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між СПЕЦІАЛЬНИМИ і ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ, положення СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ, що відносяться до відповідної Послуги, мають переважну силу.

Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність одного з положень укладеного договору (ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ), відповідне положення буде виключено з договору, зі збереженням дії інших положень. Решта положень договору, як і раніше будуть дійсні і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України. У частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавство країни проживання користувача.

22. СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Якщо ви представляєте організацію, ви заявляєте і гарантуєте, що уповноважені діяти від її імені організації і володієте достатніми повноваженнями щоб приймати справжні УМОВИ.

23. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ

ФОП Новікова Ірина Валентинівна
ЄДРПОУ: 3604011469
Адреса для листування:
03151, вул. Ушинського, 40
м. Київ, Україна
Пошта (приорітетно): admin@divoche-kolo.org